Про нас

MARIGOLD natural – перший український бренд парфумованої натуральної косметики для тіла.

Місія нашої компанії – виробництво та реалізація високоякісної натуральної продукції за прийнятними цінами, яка відповідає найвищим світовим стандартам.

Ще з моменту заснування бренду у 2015р. ідеєю було збагатити продукцію чимось, що наповнювало б позитивними емоціями наших покупців. Саме тому, нашим партнером в Швейцарії − провідним виробником ароматів – спеціально для нас, були розроблені унікальні парфумовані композиції.

 

Наші колекції:
«Аромати світу» – колекція косметичних засобів з класичними ароматами. Аромат кожного міста відображає його унікальну атмосферу;
«Нішеві аромати світу» – колекція косметичних засобів з нішевими ароматами для тих міст, які залишаються в серцях назавжди;
«Класичні рецепти Провансу» – колекція косметичних засобів, формула яких заснована на стародавніх рецептах Провансу (регіон Франції). Вся продукція цієї колекції виробляється з додаванням рослинних масел, наділених цілющими властивостями.

Ми слідкуємо за тим, що б при розробці формули кожного мила, натуральність продукції була у пріоритеті, так як піклуємося про здоров’я своїх споживачів. Всі продукти торгової марки MARIGOLD natural виробляються з інгредієнтів натурального походження в максимально можливій пропорції.

«Ми не прагнемо стати найбільшою компанією. Ми прагнемо стати найкращими»

Тетяна Пономаренко
Засновник бренду MARIGOLD natural