Замовлення за тел.: (097) 452 52 24 , (067) 720 52 06, (067) 407 72 67

- Про нас -

geneve

Місія нашої компанії – виробництво та реалізація високоякісної натуральної продукції, що відповідає найвищим світовим стандартам.

Слоган нашої компанії – «З турботою про Ваше здоров’я»!

Перш ніж розпочати розробку свого власного унікального рецепту мила, наша команда вивчила традиційні рецепти його виробництва й дослідила продукцію провідних світових виробників для того, щоб узяти для себе найкращі характеристики та розробити саме ту формулу мила, яка б підходила до найбільш чутливої шкіри.

Ми відносимось до процесу виробництва своєї продукції як до мистецтва!

Окрім високих стандартів якості нам хотілось зробити наш продукт унікальним, внести в нього те, що наповнювало б позитивними емоціями наших покупців. Саме тому нашим партнером в Швейцарії − провідним виробником ароматів – спеціально для нас були розроблені унікальні парфумовані композиції.

Таким чином, вперше в Україні створена перша колекція натурального парфумованого мила.

Продукція торгової марки «Marigold natural» − це, перш за все, гарантія якості!

Наша компанія ретельно обирає своїх партнерів і працює тільки з найкращими і перевіреними часом постачальниками інгредієнтів з Європи та Азії. Нами було придбано новітнє високотехнологічне європейське обладнання, яке дозволяє оптимізувати витрати, для виробництва високоякісного мила за помірною ціною.